Początek sezonu grzewczego oznacza nowe zagrożenia. Kamiennogórscy strażacy wezwani zostali dzisiaj (poniedziałek, 16 września) do jednego z budynków na ul. Sienkiewicza w Kamiennej Górze.
Na miejscu okazało się, że po rozpaleniu w piecu cały budynek wypełniony został dymem. Strażacy przeszukali pomieszczenia, nie znaleźli poszkodowanych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze