Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane podczas niedzielnego spaceru wokół kamiennogórskiego zalewu.
Tym razem nie chodzi o zniszczenia, a o bałagan panujący wokół ławek. Po sobotnim wieczorze nad zalewem znaleźć można było opakowania po różnych produktach, najczęściej spożywczych. Śmieci rozrzucone były wokół ławek, prawdopodobnie pozostawione zostały przez biesiadników.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze