Brakowało Wam wyborczych plakatów rozwieszanych na słupach i tablicach ogłoszeniowych? Mamy dla Was dobrą informację, wróciły!. Pierwszy kandydat zdecydował się na plakatową kampanię w Kamiennej Górze.
Do tej pory kandydaci ujawniali się i swoje wyborcze materiały w internecie. Od dzisiaj rozpoczął się nowy etap kampanii. Na słupach i tablicach ogłoszeniowych pojawiły się pierwsze plakaty kandydata na burmistrza.
Kto będzie następny?
Pierwsza tura wyborów zaplanowana jest na 7 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze