Wczoraj (poniedziałek, 9 czerwca) przedstawiciele schroniska Animals w Białogardzie odebrali jednej z mieszkanek Lubawki 23 psy.
Akcja przeprowadzona została na prośbę Urzędu Miasta w Lubawce. Kobieta znana jest z utrzymywania sporej ilości zwierząt. W poprzednich latach urzędnicy doprowadzili m.in. do odebrania jej stada kóz oraz kilkunastu psów.
W 35 metrowym mieszkaniu socjalnym inspektorzy Animals znaleźli 23 psy. Zwierzęta trafiły do schroniska w Białogardzie. Akcja kosztowała urząd 25 tys. zł.
Trwają prawne procedury zmierzające do skierowania kobiety, której odebrano zwierzęta, na leczenie.
Więcej: facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze