Reklama

Zabrali psy

Wczoraj (poniedziałek, 9 czerwca) przedstawiciele schroniska Animals w Białogardzie odebrali jednej z mieszkanek Lubawki 23 psy.



Akcja przeprowadzona została na prośbę Urzędu Miasta w Lubawce. Kobieta znana jest z utrzymywania sporej ilości zwierząt. W poprzednich latach urzędnicy doprowadzili m.in. do odebrania jej stada kóz oraz kilkunastu psów.

W 35 metrowym mieszkaniu socjalnym inspektorzy Animals znaleźli 23 psy. Zwierzęta trafiły do schroniska w Białogardzie. Akcja kosztowała urząd 25 tys. zł.

Trwają prawne procedury zmierzające do skierowania kobiety, której odebrano zwierzęta, na leczenie.

Więcej: facebook

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama