Siedem drużyn uczestniczyło dzisiaj (piątek, 10 stycznia) w finale strefy jeleniogórskiej halowej piłki nożnej chłopców ze szkół ponad gimnazjalnych.
Zawody rozegrane zostały w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Wśród uczestników były drużyny z dwóch kamiennogórskich szkół.
Rywalizacja rozpoczęła się od rozgrywek w dwóch grupach. Ekipy z pierwszych dwóch miejsc awansowały do półfinałów.
Grupę pierwszą wygrała drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Lubania, drugie miejsce zajęła ekipa Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Górze, trzecie miejsce wywalczył Zespół Szkół Technicznych Mechanik z Jeleniej Góry, a czwarte Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych z Mirska.
W drugiej grupie zwyciężyli uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych z Bolesławca przed Zespołem Szkół Zawodowych z Bogatyni i Zespołem Szkół Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.
W półfinale drużyna z Lubania pokonała rówieśników z Bogatyni (1:0), a ZSZiO wygrało z ekipą z Bolesławca (1:0).
W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się szkoła z Bolesławca (2:1), czwarte miejsce zajęli chłopcy z Bogatyni.
W finałowym spotkaniu uczniowie ZSZiO ulegli ZSP Lubań 1:2.
W finale wojewódzki zagra tylko mistrz strefy, a więc szkoła z Lubania.
Drużyna ZSZiO: Jakub Banasiewicz, Kacper Schabiński, Kamil Duda, Tomasz Kiełbasa, Radosław Łatka, Daniel Adamowicz, Jacek Buczek, Konrad Domin, Kamil Młodziński, Arkadiusz Kwaśniewski opiekun Tomasz Wąsowski
Drużyna ZSO: Michał Hnisdiłów, Paweł Kędroń, Cyprian Sanojca, Kamil Micek, Konrad Urbanowicz, Dawid Kachniarz, Kamil Adamczyk, Mateusz Kolat, Remigiusz Potoniec, Dariusz Hołda opiekun Adam Nowak

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze