Dzisiaj (czwartek, 8 marca) uniemożliwiony został przejazd przez most łączący ul. Spacerową z ul. Papieża Jana Pawła II.
Wczoraj pisaliśmy o otwarciu mostu, który zaczęli wykorzystywać nie tylko piesi, ale również kierowcy. Dzisiaj przejazd jest już niemożliwy. Oprócz zakazu ruchu ustawiono słupki i kwietniki. Mieszkańcy wskazują, że obecne rozwiązanie idzie zbyt daleko. Zapory ciężko jest pokonać kobietom z wózkami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze