Reklama

Zablokowana Wałbrzyska

Uwaga kierowcy. Na wysokości stacji paliw Orlen i strażnicy doszło do wypadku czterech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

 

Aktualizacja 20:00
Do zdarzenia doszło tuż przed wyjazdem z siedziby straży pożarnej od strony dworca kolejowego. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca samochodu dostawczego zatrzymał się przed wyjazdem. O tej porze słonecznego dnia sygnalizator ustawiony w tym miejscu wygląda na włączony, tak jakby strażacy właśnie ruszali do akcji.

W dostawczaka uderzały kolejne pojazdy. Część kierowców zdążyła zatrzymać się, ale była uderzana z tyłu i uderzała w poprzedzające pojazdy. Policjanci muszą ustalić dokładny przebieg uderzeń i winnych.

Reklama

Do szpitala przewiezionych została dwóch kierowców narzekających na obrażenia kręgosłupa.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama