Uwaga kierowcy. Na wysokości stacji paliw Orlen i strażnicy doszło do wypadku czterech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.
Aktualizacja 20:00
Do zdarzenia doszło tuż przed wyjazdem z siedziby straży pożarnej od strony dworca kolejowego. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca samochodu dostawczego zatrzymał się przed wyjazdem. O tej porze słonecznego dnia sygnalizator ustawiony w tym miejscu wygląda na włączony, tak jakby strażacy właśnie ruszali do akcji.
W dostawczaka uderzały kolejne pojazdy. Część kierowców zdążyła zatrzymać się, ale była uderzana z tyłu i uderzała w poprzedzające pojazdy. Policjanci muszą ustalić dokładny przebieg uderzeń i winnych.
Do szpitala przewiezionych została dwóch kierowców narzekających na obrażenia kręgosłupa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze