Przed tygodniem pisaliśmy o pięciu nastolatkach, którzy w pustostanie pobili bezdomnego. Jedna z internautek zwróciła uwagę na miejsce, w którym doszło do tego zdarzenia.
Internautka zwróciła uwagę, że zarówno ofiara, jak i sprawcy zdarzenia mieli dostęp do opuszczonych pomieszczeń. Stąd jej apel do właścicieli budynków o ich zabezpieczanie, tak aby wejście do środka nie było możliwe. Pustostany to nie tylko miejsce, w których może dochodzić do opisywanych zdarzeń. W zaniedbanych budynkach może również dojść do innych nieszczęść, za które odpowiadać będzie właściciel niezabezpieczonego budynku.
Internautka ma również prośbę do samorządów, o przypominanie właścicielom takich budynków o ich obowiązkach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze