Reklama

Bezpieczeństwo w pustostanach - apel do właścicieli budynków i samorządów

Przed tygodniem pisaliśmy o pięciu nastolatkach, którzy w pustostanie pobili bezdomnego. Jedna z internautek zwróciła uwagę na miejsce, w którym doszło do tego zdarzenia.

Internautka zwróciła uwagę, że zarówno ofiara, jak i sprawcy zdarzenia mieli dostęp do opuszczonych pomieszczeń. Stąd jej apel do właścicieli budynków o ich zabezpieczanie, tak aby wejście do środka nie było możliwe. Pustostany to nie tylko miejsce, w których może dochodzić do opisywanych zdarzeń. W zaniedbanych budynkach może również dojść do innych nieszczęść, za które odpowiadać będzie właściciel niezabezpieczonego budynku.

Internautka ma również prośbę do samorządów, o przypominanie właścicielom takich budynków o ich obowiązkach.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama