Na polanie przy figurze św. Floriana w Lubawce trwają zabawy na śniegu zorganizowane przez stowarzyszenie Przymierze im. opata Bernarda Rosy.
Zabawy zorganizowane zostały z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Mogą w nich uczestniczyć również rodzice, wujkowie. Na polanie wyznaczono tor slalomu, ubito śnieg i zabezpieczono koniec stoku siatką. Dzieci nie wyjadą poza wyznaczony do zabaw plac.
Chętni mogą rozgrzać się ciepłym posiłkiem.
Zabawy mają potrwać do godziny 16.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze