Jedną z propozycji przygotowanych przez Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim na ferie miały być zabawy na śniegu. Imprezę zaplanowano na dzisiaj (piątek, 12 lutego).

Z powodu warunków atmosferycznych organizatorzy musieli zmienić plany. Zamiast zabaw na śniegu zorganizowano zabawy w ogrodzie przy kościele. Dzieci uczestniczyły w konkursach wymagających sprawności fizycznej. Wszyscy uczestnicy mogli się ogrzać przy ognisku i upiec kiełbasę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze