Jedną z propozycji Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury na zimowe ferie były zabawy na śniegu.
Impreza odbyła się dzisiaj (środa, 30 stycznia) na lubawskim stadionie. W spotkaniu uczestniczyło kilkanaścioro dzieci, dla których przygotowano kilka zabaw. Dzieci m.in. rysowały na śniegu, bawiły się piłką, tworzyły śnieżne orły.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze