W ramach majówki w Domu Kultury w Lubawce odbyły się dzisiaj (środa, 1 maja) zabawy i animacje dla dzieci.
Początkowo planowano bawić się na terenie Parku Watra. Niepewna pogoda spowodowała konieczność przeniesienia imprezy do sali Domu Kultury.
Dzieci obejrzały przedstawienie przygotowane przez teatr AKUKU. Po przedstawieniu odbyły się gry i zabawy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze