W centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie odbyła się dzisiaj (czwartek, 27 lutego) zabawa dla dzieci.
W ramach ferii dzieci z Krzeszowa i okolic uczestniczą w rozmaitych wydarzeniach. W środę były na sztucznym lodowisku. Dzisiaj zorganizowana została dyskoteka karnawałowa. W przeprowadzeniu konkursów i zabaw pomagały dziewczęta z gimnazjum.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze