Reklama

Zabawa w Leszczyńcu

W niedzielę (13 sierpnia) w Leszczyńcu odbył się Festyn Rodzinny.

 

W ramach festynu odbyły się konkursy i quizy. Strażacy z miejscowej jednostki OSP umożliwili uczestnikom wcielenie się w rolę strażaka oraz zadawali pytania dotyczące straży. Za prawidłowe odpowiedzi były nagrody. Członkowie grupy Medyk 4x4 udzielali porad z zakresu pierwszej pomocy. Również z tej dziedziny były zadawane pytania. Odbyły się występy młodych talentów. Dziewczynki ze Stowarzyszenia Dance Life przedstawiły pokaz taneczny Hip-hop. Nie zabrakło ZUMBY, którą poprowadziły Aurelia Morawska i Kasia Kluska. Nie zabrakło atrakcji, nagród, przyjemności dla podniebienia, muzyki i tych, którzy się dobrze bawili.

Reklama

Festyn zorganizowany został w ramach projektu "Aktywna rodzina - to szczęśliwa rodzina". Organizatorem festynu byli sołtys i Rada Sołecka wsi Leszczyniec pod patronatem Klubu Sportowego "Amfibolit" Leszczyniec. Projekt jest współfinansowany z budżetu Gminy Kamienna Góra. Sponsorzy: Bank Spółdzielczy Kamienna Góra, Nadleśnictwo Kamienna Góra, Kopalnia Ogorzelec, Spółdzielnia Mleczarska KAMOS Kamienna Góra, SOPP PACKAGINK Kamienna Góra oraz osoby fizyczne mieszkańcy Leszczyńca.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama