W niedzielę (13 sierpnia) w Leszczyńcu odbył się Festyn Rodzinny.
W ramach festynu odbyły się konkursy i quizy. Strażacy z miejscowej jednostki OSP umożliwili uczestnikom wcielenie się w rolę strażaka oraz zadawali pytania dotyczące straży. Za prawidłowe odpowiedzi były nagrody. Członkowie grupy Medyk 4x4 udzielali porad z zakresu pierwszej pomocy. Również z tej dziedziny były zadawane pytania. Odbyły się występy młodych talentów. Dziewczynki ze Stowarzyszenia Dance Life przedstawiły pokaz taneczny Hip-hop. Nie zabrakło ZUMBY, którą poprowadziły Aurelia Morawska i Kasia Kluska. Nie zabrakło atrakcji, nagród, przyjemności dla podniebienia, muzyki i tych, którzy się dobrze bawili.
Festyn zorganizowany został w ramach projektu "Aktywna rodzina - to szczęśliwa rodzina". Organizatorem festynu byli sołtys i Rada Sołecka wsi Leszczyniec pod patronatem Klubu Sportowego "Amfibolit" Leszczyniec. Projekt jest współfinansowany z budżetu Gminy Kamienna Góra. Sponsorzy: Bank Spółdzielczy Kamienna Góra, Nadleśnictwo Kamienna Góra, Kopalnia Ogorzelec, Spółdzielnia Mleczarska KAMOS Kamienna Góra, SOPP PACKAGINK Kamienna Góra oraz osoby fizyczne mieszkańcy Leszczyńca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze