Lubawski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zaprosił dzisiaj (niedziela, 28 października) seniorów z gminy Lubawka na Dzień Seniora.
Tradycyjne spotkanie organizowane jest w Domu Kultury w Lubawce z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora. Impreza jest dla seniorów okazją do spotkania, rozmowy i zabawy. W tym roku przed seniorami wystąpił zespół muzyczny pod kierunkiem Rafała Czury, świetlica Promyczek z Lubawki, zespół Wrzos oraz kabaret z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Najstarsi członkowie związki otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze