W Domu Kultury w Marciszowie odbywa się Koncert Piosenki Biesiadnej. Na scenie zaprezentują się cztery zespoły. Zabawę zaplanowano do nocy.
Impreza zorganizowana został po raz siódmy. W tym roku na scenie wystąpi Zespół Biesiadny ze Świdnika, Wrzos z Lubawki oraz goście z Czech i Słowacji. Do Marciszowa przyjechał duet Neslapeto z Czech oraz Jan Batoga z zespołem z Słowacji.
Koncert tradycyjnie organizuje Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Marciszowie oraz gmina Marciszów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze