W ramach obchodów święta rodziny, dnia mamy, taty i dziecka, najmłodsze grupy przedszkolne z Pisarzowic spotkały się w piątek popołudniu na Festiwalu Rodzinnym.
Dla dzieci były przygotowane słodkie przekąski. Nie zabrakło popcornu, waty cukrowej oraz owoców. Dzieci korzystały z placu zabawa oraz dmuchańca. Przez cały czas trwały zabawy prowadzone przez pracowników placówki. Dodatkową atrakcją był przyjazd strażaków z OSP Pisarzowice, którzy zaprezentowali swój sprzęt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze