Zielone Świątki zorganizowano na placu przy Domu Kultury w Pisarzowicach w dniu 08.06 (niedziela).
Od godz. 16:00 bawiliśmy publiczność występami młodzieży z humorystycznym występem "Jak se chłop świnto obiecował", "Pizza wspólczesności", "Śpiewająco o naszej wiosce", "Ploteczki z naszej wioseczki". Wystąpiły dzieci z tańcem amatorskim oraz profesjonalny zespół folklorystyczny "Olga" z piosenką biesiadną.
Biesiadnikom przygrywał zespół muzyczny "Głośna Cisza". Ładna pogoda zprzyjała tańcom pod chmurką, Dzieci bawiły się na zamku dmuchanym, placu zabaw. Każdy mógł degustować domowe wypieki ciast.
Imprezę zorganizowały pracownice CBK ? Pisarzowice.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze