Reklama

Zabawa przed CBK

Zielone Świątki zorganizowano na placu przy Domu Kultury w Pisarzowicach w dniu 08.06 (niedziela).

 

Od godz. 16:00 bawiliśmy publiczność występami młodzieży z humorystycznym występem "Jak se chłop świnto obiecował", "Pizza wspólczesności", "Śpiewająco o naszej wiosce", "Ploteczki z naszej wioseczki". Wystąpiły dzieci z tańcem amatorskim oraz profesjonalny zespół folklorystyczny "Olga" z piosenką biesiadną.

Biesiadnikom przygrywał zespół muzyczny "Głośna Cisza". Ładna pogoda zprzyjała tańcom pod chmurką, Dzieci bawiły się na zamku dmuchanym, placu zabaw. Każdy mógł degustować domowe wypieki ciast.

Reklama

Imprezę zorganizowały pracownice CBK ? Pisarzowice.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama