Dzisiaj (piątek, 28 lutego) w Centrum Biblioteczno - Kulturalnym Gminy Kamienna Góra w Pisarzowicach odbyła się na zakończenie ferii zimowych 2014 zabawa karnawałowa.
Podczas zabawy dzieci, które uczestniczyły w zajęciach przez cały okres ferii otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkości. Zabawa była bardzo udana! Do zobaczenia za rok :)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze