Dzisiaj (niedziela, 12 sierpnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza mali widzowie mogli obejrzeć kolejne przedstawienie z cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał".
Tym razem Wilk i Zając wybrali się na wakacje. Oprócz zabawy przedstawienie zapewniło dzieciom przypomnienie podstawowych informacji i bezpiecznym i właściwym zachowaniu podczas wakacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze