W Ogorzelcu odbyła się dzisiaj (niedziela, 26 stycznia) zabawa choinkowa. W świetlicy pojawił się Mikołaj z prezentami.
Zabawa rozpoczęła się od wspólnych tańców przygotowanych przez animatorów. Imprezę rozkręcał Bałwanek i Choinki. Nie zabrakło przebojów znanych z dyskotek oraz zabaw m.in. chustą.
Organizatorzy przygotowali prezenty dla wszystkich dzieci z Ogorzelca. Młodzi mieszkańcy swoje upominki odebrali po wspólnej zabawie. Ci, którzy nie mogli przybyć otrzymają paczki w domach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze