Sporym zainteresowaniem cieszyło się kino plenerowe zorganizowane w ramach obchodów 730-lecia nadania praw miejskich Lubawce.
W kino zamienił się rynek. Przed ratusze ustawiony został ekran oraz leżaki. Chętni mogli skorzystać z koców udostępnianych przez organizatorów. Niestety seans rozpoczął się z kilkudzisięciominutowym opóźnieniem. O godzinie 18, gdy powinno wystartować kino, było za jasno.
Kolejne seanse w piątek i sobotę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze