Reklama

Z wizytą w teatrze

Dzisiaj (środa, 31 października) już po raz drugi, w ramach projektu pod hasłem. ?Mój magiczny świat z książką w ręku? współfinansowanego przez Fundację Santander Bank Polska uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odwiedzili Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

 

Wspaniali aktorzy, prawdziwa scena, rewelacyjna muzyka oraz piękne kostiumy wywołały w uczniach zachwyt. Spektakl ?Piotruś Pan? urzekł trafnością przekazu oraz niesamowitym poczuciem humoru. Bohaterowie przekonali widzów, że dziecięcy świat jest piękny i że warto czasami obudzić dziecko, które jest w każdym z nas, warto też marzyć i śnić. Jeszcze długo po powrocie na lekcje trwały wśród uczniów dyskusje na temat wrażeń ze wspaniałej adaptacji powieści Jamesa Mattew Barriego.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama