Reklama

Z siekierą

Dzisiaj (czwartek, 15 sierpnia), około godziny 18:30, policjanci zostali wezwani na ulicę Waryńskiego w Kamiennej Górze, po której miał biegać mężczyzna z siekierą.


Na miejscu funkcjonariuszom udało się ustalić, że między mężczyzną a kobietą doszło do sprzeczki. Jej przyczyna i przebieg nie zostały na razie ustalone. Wiadomo jedynie, że kobieta została raniona siekierą w rękę.

Stan mężczyzny nie pozwolił na jego przesłuchanie. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Nie można było również przesłuchać rannej.

Patrol policji zabezpieczył na miejscu siekierę, która prawdopodobnie posłużyła do ataku.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama