W nocy z wtorku na środę policjanci poproszeni zostali o interwencję na przystanku autobusowym przy Al. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze.
Wezwanie dotyczyło mężczyzny, który przyjechał skuterem i spożywał na przystanku alkohol. Patrol nie znalazł na przystanku mężczyzny, ale w pobliżu zatrzymał osobę jadącą skuterem. Okazało się, że 22-letni kamiennogórzanin miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze