Reklama

Z pieśnią przez historię

Dzisiaj (sobota, 10 listopada) w szkole w Chełmsku Śląskim odbył się Koncert pieśni polskich. Impreza zorganizowana została w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

 

Szkolna sala gimnastyczna zmieniona została w salę koncertową. Koncert przygotowały grupy dobrze znane mieszkańcom gminy Lubawka. Wśród wykonawców byli członkowie zespołów Zgoda i Wrzos, uczniowie i nauczyciele ze szkół w Chełmsku Śląskim, Lubawce i Miszkowicach oraz studenci Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Lubawki i Kamiennej Góry.

Wykonawcy zabrali słuchaczy w podróż przez dzieje Polski. Kolejne wydarzenia opisali słowem i muzyką.

Jutro identyczny koncert odbędzie się w Domu Kultury w Lubawce. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama