Dzisiaj (sobota, 10 listopada) w szkole w Chełmsku Śląskim odbył się Koncert pieśni polskich. Impreza zorganizowana została w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.
Szkolna sala gimnastyczna zmieniona została w salę koncertową. Koncert przygotowały grupy dobrze znane mieszkańcom gminy Lubawka. Wśród wykonawców byli członkowie zespołów Zgoda i Wrzos, uczniowie i nauczyciele ze szkół w Chełmsku Śląskim, Lubawce i Miszkowicach oraz studenci Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Lubawki i Kamiennej Góry.

Wykonawcy zabrali słuchaczy w podróż przez dzieje Polski. Kolejne wydarzenia opisali słowem i muzyką.
Jutro identyczny koncert odbędzie się w Domu Kultury w Lubawce. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze