W czwartek, 18 września 2025 roku, na boisku Orlik przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się Turniej Piłkarski „Z Orlika Na Stadion”, zorganizowany przez kamiennogórskich nauczycieli oraz animatorów sportu – Seweryna Porębę i Adama Nowaka.
W sportowych zmaganiach wzięło udział pięć drużyn z rocznika 2012 – cztery reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 oraz jedna drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym.
Wyniki spotkań:
Klasyfikacja końcowa:
Składy drużyn, które zajęły miejsca na podium:
FC Minionki: M. Sobierajski, P. Kosiak, O. Matujzo, O. Spyt, P. Winczo, D. Urban, M. Szymanowski, O. Mazgajczyk
PSG: M. Cyl, M. Homoncik, L. Homoncik, H. Jacel, K. Bocheński, P. Łabuda, P. Siwak, W. Tabak
FC Mistrzowie: M. Mitro, F. Papierz, K. Darłak, J. Maraś, J. Legutko, W. Czaja, Sz. Herman
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze