Reklama

„Z Orlika Na Stadion” turniej w Kamiennej Górze

W czwartek, 18 września 2025 roku, na boisku Orlik przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się Turniej Piłkarski „Z Orlika Na Stadion”, zorganizowany przez kamiennogórskich nauczycieli oraz animatorów sportu – Seweryna Porębę i Adama Nowaka.

W sportowych zmaganiach wzięło udział pięć drużyn z rocznika 2012 – cztery reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 oraz jedna drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym.

Wyniki spotkań:

  • Waleczne Gołąbki – FC B 0:0
  • PSG –Minionki 7 A 1:1
  • FC Mistrzowie – FC B 2:2
  • Waleczne Gołąbki – PSG 1:2
  • Minionki 7 A – FC Mistrzowie 2:1
  • FC B – PSG 0:1
  • Waleczne Gołąbki – FC Mistrzowie 0:0
  • Minionki 7 A – FC B 0:1
  • PSG – FC Mistrzowie 1:3
  • Waleczne Gołąbki – Minionki 7 A 1:2

Klasyfikacja końcowa:

Reklama
  1. Minionki 7 A – awans do kolejnego etapu rozgrywek
  2. PSG
  3. FC Mistrzowie
  4. FC B
  5. Waleczne Gołąbki

Składy drużyn, które zajęły miejsca na podium:
FC Minionki: M. Sobierajski, P. Kosiak, O. Matujzo, O. Spyt, P. Winczo, D. Urban, M. Szymanowski, O. Mazgajczyk
PSG: M. Cyl, M. Homoncik, L. Homoncik, H. Jacel, K. Bocheński, P. Łabuda, P. Siwak, W. Tabak
FC Mistrzowie: M. Mitro, F. Papierz, K. Darłak, J. Maraś, J. Legutko, W. Czaja, Sz. Herman
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze Aktualizacja: 19/09/2025 10:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama