Piłkarski Orzeł Lubawka ogłosił kolejne wzmocnienie. Do drużyny dołączył pomocnik.
Lubawską drużynę w rundzie wiosennej wzmocni Szymon Cukier, wychowanek Olimpii Kamienna Góra, zawodnik rezerw Miedzi Legnica, do Orła przechodzi z AKS Strzegom.
O poprzednich wzmocnieniach pisaliśmy: obrońca, pomocnik oraz bramkarz i obrońca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze