W Kamiennej Górze rozpoczęła się dzisiaj (piątek, 7 września) druga edycja festiwalu Musique d?Elite.
Pierwszy koncert odbył się w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej. Orkiestra Filharmonii Sudeckiej z dyrygentem Bartoszem Żurakowskim i sopranistą Alejadriną Vazquez (Meksyk) wykonała m.in. pieśni meksykańskie oraz utwory Romualda Twardowskiego.
Muzycy za zaangażowanie w organizację festiwalu dziękowali Tomaszowi Baćko, burmisytrzowi i radzie miasta oraz sponsorom.
Kolejne kkoncerty jutro i pojutrze (sobota, niedziela). Zakończenie festiwalu zaplanowano 22 września.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze