Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia samochodów parkujących przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.
Jak informuje internauta, biały golf staje w ten sposób od kilku dni. Na samochodzie naklejony jest "Zielony listek". Podpowiadamy więc niedoświadczonemu kierowcy, że chodnik nie służy do parkowania. Jeśli na niego wjeżdżamy, należy zostawić minimum 1,5 metra dla pieszych.

Lepiej nie brać również przykładu z kierowcy audi, który zamienił trawnik w parking.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze