W 2011 roku dzieci z przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) nie mogły doczekać się na Mikołaja. Poszły go szukać. Nie był to śnieżny dzień. Sanie Mikołaja nie chciały przemieszczać się po asfalcie. Dzieciom i Mikołajowi pomogli strażacy. Do spotkania doszło na rynku w Kamiennej Górze.
Rozpoznajecie się na zdjęciach?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze