Reklama

Z kart historii - 4 lutego 2012

Pamiętacie siatkarskie drużyny Kus-Kus Sudety Kamienna Góra? 

4 lutego 2012 roku drużyna dziewcząt (kadetki) grała z MKS Piast Głogów. Kamiennogórzanki zagrały w składzie: K. Michalik, D. Takowska, E. Sowa, A. Maziakowska, A. Jaszczur, K. Kwiatek, M. Antoniewska, O. Więcławska, libero: K. Bocheńska, A. Szmajdzińska. Trener P. Lema.

Męska drużyna Kus-Kus Sudety II (IV liga) zagrała tego dnia z MKS Olimpia Kowary. W barwach kamiennogórskiej drużyny zagrali: P. Olszewski, D. Bocheński, A. Stępień, D. Mastej, M. Sokołowicz, T. Oleksyk, K. Lema, R. Bocheński, D. Moszyk, P. Szwaja, libero J. Kardela.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama