W latach 1999 - 2019 w polskim systemie oświaty funkcjonowały gimnazja. Były to trzyletnie szkoły. Uczniowie rozpoczynali w nich naukę po ukończeniu sześcioklasowych szkół podstawowych.
Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze istniało w ramach Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. M. Skłodowskiej. Pierwszoklasiści przechodzili w szkole otrzęsiny. Jak wyglądała taka impreza zorganizowana 6 października 2011 roku? Zobacz na zdjęciach. Może poznajesz ówczesnych gimnazjalistów?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze