Pamiętacie siatkarskie drużyny Kus-Kus Sudety Kamienna Góra?
4 lutego 2012 roku drużyna dziewcząt (kadetki) grała z MKS Piast Głogów. Kamiennogórzanki zagrały w składzie: K. Michalik, D. Takowska, E. Sowa, A. Maziakowska, A. Jaszczur, K. Kwiatek, M. Antoniewska, O. Więcławska, libero: K. Bocheńska, A. Szmajdzińska. Trener P. Lema.
Męska drużyna Kus-Kus Sudety II (IV liga) zagrała tego dnia z MKS Olimpia Kowary. W barwach kamiennogórskiej drużyny zagrali: P. Olszewski, D. Bocheński, A. Stępień, D. Mastej, M. Sokołowicz, T. Oleksyk, K. Lema, R. Bocheński, D. Moszyk, P. Szwaja, libero J. Kardela.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze