Rzadko zdarza się, aby na sesje rad miast i gmin wzywana była policja. Taka sytuacja miała miejsce 4 listopada 2011 roku. Spora grupa osób, z flagami Solidarności, protestowała już przed wejściem do ratusza. Mieszkańcy wypełnili salę witrażową. Na miejsce wezwana została spora grupa policjantów.
Ktoś pamięta, o co wtedy chodziło?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze