W 2012 roku samorządowcy z Polski i Czech przygotowali dla dzieci niecodzienną niespodziankę. Na ten dzień ożyło kolejowe połączenie z Kamiennej Góry przez Lubawkę do czeskiego Zaclerza.
Wycieczka rozpoczęła się na dworcu w Kamiennej Górze, dzieci wsiadły do czeskich wagonów. Podczas postoju w Lubawce odbył się pokaz psów służbowych Straży Ochrony Kolei. Główna zabawa zorganizowana została na boisku w Zaclerzu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze