Kamiennogórscy strażacy regularnie uczestniczą w ćwiczeniach. Poznają specyfikę kolejnych budynków. Tak jest od lat. Dzisiaj pokazujemy zdjęcia z ćwiczeń w budynku kamiennogórskiego starostwa.
Zobacz jakim sprzętem w 2011 roku dysponowali kamiennogórscy strażacy i jak wyglądały ćwiczenia. Ciekawostką może być skokochron, który ustawiony został przy budynku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze