W 2011 roku Dni Kamiennej Góry obywały się w maju. 28 maja zorganizowany został turniej szachowy w Centrum Kultury. Natomiast na scenie nad zalewem prezentowały się przedszkolaki z placówek działających w Kamiennej Górze. W tym roku zabawa odbywała się na tzw. półwyspie. Zobacz, ko wtedy wystąpił? Kto się bawił nad zalewem?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze