Rok 2011 był rokiem wyborczym. Wybieraliśmy parlament, czyli posłów i senatorów. Stowarzyszenie Dialog zorganizowało debatę kandydatów na senatora w okręgu, którego częścią był powiat kamiennogórski.
Debata odbyła się w sali widowiskowej Centrum Kultury. Debatę prowadził Jacek Bruździak. Zobacz, kto brał w niej udział.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze