Na terenie Lubawki odbyły się ćwiczenia służb z całego powiatu. Organizatorzy przewidzieli dwa epizody. Pierwszy rozgrywał się na skrzyżowaniu ul. Szymrychowskiej w Wojska Polskiego. Scenariusz zakładał wypadek samochodowy. Druga część, podczas której symulowano atak terrorystyczny, zorganizowana została na terenie ośrodka TPD przy ul. Szymrychowskiej. Zobacz, jak te ćwiczenia wyglądały w obiektywie aparatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze