Ponownie wracamy do, nieistniejącego już, Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze. Szkoła funkcjonowała w budynku przy ul. Lubawskiej (razem ze Szkołą Podstawową nr 5). 11 października 2011 roku szkołę "odwiedzili" policjanci, strażnicy graniczni i strażacy.
Na terenie szkoły przeprowadzone zostały ćwiczenia. Odbyła się ewakuacja uczniów i pracowników, poszukiwanie materiałów wybuchowych oraz zatrzymanie terrorysty. Pies straży granicznej pokazał swoje możliwości również na stadionie przy ul. Słowackiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze