Do Kamiennej Góry przyjedzie jeden z kandydatów na prezydenta Polski. Spotkanie zaplanowane jest na rynku, obok fontanny.
Wizytę w Kamiennej Górze planuje Sławomir Mentzen, kandydat na prezydenta. O swojej wizji prezydentury i planie budowy silnej i bogatej Polski mówić będzie na rynku. Wizyta zaplanowana jest na 15 marca, początek o godzinie 18:00.
Z planów kandydata wynika, że nie będzie to długie spotkanie. Tego dnia Sławomir Mentzen ma cykl podobnych spotkań na Dolnym Śląsku. Zaczyna o 12 w Kłodzku, o 13 ma być w Ząbkowicach Śląskich, 14 w Dzierżoniowie, 16 w Świdnicy, 18 w Kamiennej Górze, a o 19:30 Wałbrzychu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze