Reklama

Z gitarą w ratuszu

Wczoraj (piątek, 5 października) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza zagrał Piotr Krępeć.

 

Polski gitarzysta akustyczny przyjechał do Kamiennej Góry w ramach trasy promującej album Movement i n silence. Artysta już zdążył podzielić się z fanami wrażeniami z koncertu. Na jego stronie profilu fb czytamy:

- Tego się nie spodziewaliśmy... Małe miasteczko na samym południu Polski, niemal na końcu świata... Szalona ekipa domu kultury z dyrektorem na czele :) Wrażliwa publiczność. Centrum Kultury w Kamiennej Górze, po tym koncercie trudno nam będzie dojść do siebie! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy!!!

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama