Wczoraj (piątek, 5 października) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza zagrał Piotr Krępeć.
Polski gitarzysta akustyczny przyjechał do Kamiennej Góry w ramach trasy promującej album Movement i n silence. Artysta już zdążył podzielić się z fanami wrażeniami z koncertu. Na jego stronie profilu fb czytamy:
- Tego się nie spodziewaliśmy... Małe miasteczko na samym południu Polski, niemal na końcu świata... Szalona ekipa domu kultury z dyrektorem na czele :) Wrażliwa publiczność. Centrum Kultury w Kamiennej Górze, po tym koncercie trudno nam będzie dojść do siebie! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy!!!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze