W tym roku, po raz czwarty, odbędzie się Półmaratonu Górskiego "Z flagą na Trójgarbie". Start i meta wyznaczone zostały na boisku w Witkowie.
Zawody odbędą się 2 maja. Rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach ? ok. 22 km i 10 km. Zawodnicy dobiegną m.in. do wieży widokowej na szczycie Trójgarbu.
Dla zawodników czekają atrakcyjne pakiety startowe, a dla laureatów świetne nagrody. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia unikatowych koszulek z zawodów.
Zapisy dostępne pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4604 .
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze