W Galerii Centrum oglądać można wystawę prac Dariusza Tworka. Obrazy w galerii wisieć będą do 22 maja.
Około 70 obrazów to tylko ułamek twórczości artysty z Marciszowa. Po odbytej chorobie D. Tworek w ciągu trzech lat namalował prawie tysiąc obrazów. Malarz wykorzystuje farby olejne, temperę oraz akryl.

Obecny na wystawie malarz i dobrze znany artysta Wiesław Kozłowski podkreślał grę światła i cienia w obrazach mieszkańca Marciszowa. Kontrasty w kolorystyce zostały przez Dariusza Tworka wykorzystane celowo. Twórca czerpie całymi garściami z ekspresjonistów. ? Kolejny ciekawie zapowiadający się artysta ? mówi o D. Tworku Kozłowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze