Reklama

Z Brzegu do Kamiennej Góry

Urodzili się, poznali i zawarli związek małżeński w Brzegu, ale 50 lat małżeństwa spędzili w Kamiennej Górze. Jolanta i Wojciech Bosy odebrali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość odbyła się w kamiennogórskim ratuszu.

Pani Jolanta urodziła się w 1950 roku, pracowała w Zakładzie Budżetowym i Szkole Podstawowej nr 5 w Kamiennej Górze. Pan Wojciech rocznik 1947 pracował w Dofamie w Kamiennej Górze, Pollenie w Jarkowicach i Szkole Podstawowej nr 5 w Kamiennej Górze. Ślub zawarli 30 czerwca 1973 roku w Brzegu. Po ślubie przyjechali do Kamiennej Góry.

Mają dwje dzieci i troje wnucząt.

Medale przyznaje prezydent Polski a wręcza wójt lub burmistrz odpowiedni ze względu na miejsce zamieszkania odznaczonych.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama