Urodzili się, poznali i zawarli związek małżeński w Brzegu, ale 50 lat małżeństwa spędzili w Kamiennej Górze. Jolanta i Wojciech Bosy odebrali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość odbyła się w kamiennogórskim ratuszu.
Pani Jolanta urodziła się w 1950 roku, pracowała w Zakładzie Budżetowym i Szkole Podstawowej nr 5 w Kamiennej Górze. Pan Wojciech rocznik 1947 pracował w Dofamie w Kamiennej Górze, Pollenie w Jarkowicach i Szkole Podstawowej nr 5 w Kamiennej Górze. Ślub zawarli 30 czerwca 1973 roku w Brzegu. Po ślubie przyjechali do Kamiennej Góry.
Mają dwje dzieci i troje wnucząt.
Medale przyznaje prezydent Polski a wręcza wójt lub burmistrz odpowiedni ze względu na miejsce zamieszkania odznaczonych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze