Przez miesiąc, do połowy kwietnia, w Galerii Centrum w Kamiennej Górze można oglądać wystawę malarstwa Rafała Krzemińskiego.
Rafał Krzemiński to kamiennogórzanin. Regularnie tworzy od 2014 roku. Debiutował indywidualną wystawą w 2017 roku w Domu Kultury w Lubawce. Dzisiaj otworzył swoją pierwszą indywidualną wystawę w Kamiennej Górze.
Część prezentowanych dzieł nie jest zwykłymi, płaskimi obrazami. Oglądając je pod odpowiednim kątem, dostrzec można ukryte formy. Jeszcze większym zaskoczeniem dla oglądających będą obrazy położone na stołach. Ich przekaz można zobaczyć dopiero w odbiciu na stojących na nich cylindrach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze