W Galerii Centrum w Kamiennej Górze będzie można obejrzeć dzieła Rafała Krzemińskiego. Wernisaż zaplanowany jest na piątek (14 marca) o godzinie 17:00.
- W wystawie "Z błękitu w czerń" artysta przeniesie nas w świat pełen tajemniczych obrazów, które bawią się światłem i cieniem, odkrywając w swoich kompozycjach całą gamę emocji – od zmysłowej subtelności po dramatyczną intensywność. - informują organizatorzy.
Rafał Krzemiński to kamiennogórzanin. W swojej twórczości tworzył rysunki, szkice węglem, obecnie głównie korzysta z farb akrylowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze