Wczoraj (piątek, 17 sierpnia) na terenie Kamiennej Góry policjanci zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem yamaha.
Okazało się, że 36-latek, mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego, jeździł po drogach publicznych bez uprawnień. Silnik motocykla miał bowiem pojemność ponad 125 cm3, do prowadzenia takiego pojazdu niezbędne jest prawo jazdy kategorii A. Kierujący takich uprawnień nie posiadał.
Yamaha przewieziona została lawetą na parking strzeżony. Kierujący ukarany został mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze