W sobotę (28 kwietnia) dwie pary z kamiennogórskiej Fraszki uczestniczyły w XIX Trzebnica Cup o Puchar Burmistrza.
W kategorii 8-9 lat H drugie miejsce zajęli Hanna Pastuch i Oscar Ora.
Natomiast w kategorii 12-13 H pierwsze miejsce oraz awans do wyższej klasy tanecznej G uzyskali Anastazja Korwin i Marcel Sobociński.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze